Zavřít reklamu

Před měsícem – dříve, než se ve srovnání s minulými roky očekávalo – vydal Samsung pro svou vlajkovou řadu Galaxy S20 vývojářskou betaverzi uživatelské nadstavby One UI 3.0, postavené na Androidu 11. Nyní jihokorejský technologický obr potvrdil, že uživatelé řady se brzy dočkají otevřené betaverze nadstavby.

Zájemci se mohou do bety přihlásit prostřednictvím aplikace Samsung Members, v níž se později objeví odkaz ke stažení a oficiální datum spuštění. Pokud aplikaci nemáte nainstalovanou, můžete si ji stáhnout zde.

V tuto chvíli se oznámení „dorazí brzy“ týká pouze uživatelů v Jižní Koreji, očekává se však, že beta se nedlouho poté otevře i uživatelům z USA, Německa nebo Indie. Podobný program by měl být v budoucnu dostupný na telefonech řady Galaxy Note 20.

One UI 3.0 Beta přináší řadu nových funkcí a zlepšení, jako je například widget zámku displeje, Always-on displej, možnost úpravy obrazovky volání, možnost rychlého mazání duplicitních kontaktů, možnost upravovat více provázaných kontaktů naráz, koš pro ukládání nedávno smazaných zpráv, lepší automatické ostření fotoaparátu a stabilizace obrazu nebo vylepšený prohlížeč Samsung Internet a aplikace Kalendář a Reminder. V neposlední řadě byly do aplikace Digital Wellbeing přidány týdenní trendy a oddělené profily pro pracovní a osobní profily.

Související články

Dnes nejčtenější

.