Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi majitele smartphonů Samsung produktové řady Galaxy S10 a Galaxy S20, a netrpělivě vyhlížíte říjnovou bezpečnostní aktualizaci, můžete začít slavit – zmíněná aktualizace se tento týden začala šířit mezi všechny majitele zmíněných modelů. Dochází k tomu jen několik dní poté, co byla zahájena distribuce betaverze grafické nadstavby One UI 3.0 pro smartphony produktové řady Samsung Galaxy S20.

Nejnovější bezpečnostní záplata nese označení G97xFXXS9DTI8 a G98xxXXS5BTIJ, a měla by se postupně dostat ke všem majitelům zmíněných modelů smartphonů s jedinou výjimku – podle všeho zatím neputuje k majitelům nejnovějšího Samsungu Galaxy S20 FE, kteří se aktualizace nejspíše dočkají se zpožděním. Zmíněná softwarová aktualizace nepřináší podle dostupných zpráv žádné nové funkce ani výrazná vylepšení, uživatelé se ale mohou těšit na mírné zlepšení výkonu a postupem času také na vylepšení některých funkcí. Mezi prvními by v tomto směru měly přijít na řadu smartphony, které jsou opatřené procesory Exynos, později se dostane také na majitele modelů s procesory Snapdragon. Pokud chcete zkontrolovat dostupnost aktualizace v nastavení svého smartphonu v sekci systémových aktualizací.

Již v průběhu minulého týdne se říjnové aktualizace dočkali majitelé smartphonů produktové řady Galaxy A50. Podrobnější informace o říjnových aktualizacích zatím nejsou veřejně k dispozici, dá se ale očekávat, že se jich dočkáme zhruba v polovině tohoto měsíce. Co nevidět by také s říjnovou softwarovou aktualizací měli přijít na řadu i majitelé ostatních modelů kompatibilních smartphonů značky Samsung.

Dnes nejčtenější

.