Zavřít reklamu

Společnost Samsung nedávno představila hned několik nových barevných variant svého skládacího smartphonu Samsung Galaxy Z Flip 5G. Namísto odstínů Mirror Black, Mirror Purple a Mirror Gold, které jsou k dispozici v případě 4G verze Samsunug Galaxy Z Flip, bude 5G varianta k dostání v barvách Mystic Gray a Mystic Bronze. Počátkem tohoto měsíce se ale začalo mluvit také o variantě Mystic White. V souvislosti s ní se nyní spekuluje o tom, že by již brzy mohla být k dostání v Evropě.

Zpráva o možné dostupnosti Samsungu Galaxy Z Flip 5G v barvě Mystic White se objevila na twitterovém účtu @Sudhanshu1414. Součástí příspěvku je i poměrně kvalitní fotografie, na které můžeme vidět render otevřeného telefonu, zabraného zezadu. Reakce uživatelů Twitteru jsou smíšené, řada lidí ale pokládá Galaxy Z Flip 5G Mystic White za opravdu stylové zařízení, kterému světlý odstín zkrátka sluší.

O smartphonu a jeho dostupnosti v dalších regionech zatím nejsou k dispozici žádné bližší informace – není jasné, zda se ho dočkají také uživatelé ve Spojených státech či dalších regionech. Samsung Galaxy Z Flip 5G Mystic White navíc podle všeho nebude dostupný v celé Evropě, ale pouze v několika vybraných zemích.

Cena tohoto konkrétního barevného provedení by se neměla nijak lišit od ostatních variant. Společnost Samsung se opakovaně nechala slyšet, že má se skládacími smartphony poměrně velkolepé plány. Uživatelé by se v budoucnu mohli teoreticky dočkat bohatších možností přizpůsobení a úprav svých smartphonů včetně možnosti volby odstínu pantu. Tu už si mohou ostatně v některých zemích navolit ti, kteří si kupují nový Galaxy Z Fold 2.

Související články

Dnes nejčtenější