Zavřít reklamu

Společnost Samsung zahájila v průběhu tohoto týdne distribuci své zářijové softwarové bezpečnostní aktualizace (nejen) pro smartphony produktové linie Galaxy S9. Aktualizace je k dispozici pro majitele zařízení Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+,  ukázalo se ale, že součástí aktualizace není grafická nadstavba One UI 2.5.

Zářijová softwarová bezpečnostní aktualizace firmwaru nese označení G96xFXXSBETH2 a uživatelé ji mohou jako vždy stahovat v nastavení svého smartphonu v sekci softwarových aktualizací. Aktualizace je zatím dostupná v několika vybraných regionech, postupem času ji firma rozšíří také do dalších zemí světa. Jedná se o čistě bezpečnostní aktualizaci, která opravuje několik příslušných chyb.

Absence grafické nadstavby One UI 2.5 ve zmíněné aktualizaci ale neznamená, že by se jí majitelé příslušných modelů nikdy nedočkali – jen si budou muset zkrátka počkat o něco déle. Společnost Samsung podle dostupných zpráv v současné době intenzivně testuje nadstavbu One UI 2.5 u zmíněných modelů, zatím ale není jasné, které funkce u nich  budou k dispozici. Smartphony Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ a Galaxy Note 9 nebudou kompatibilní s operačním systémem Android 11 a grafickou nadstavbou One UI 3.0.

Související články

Dnes nejčtenější

.