Zavřít reklamu

Společnost Samsung spolu se smartphony produktové řady Galaxy Note 20 představila svou grafickou nadstavbu One UI 2.5. Majitelé smartphonů řady Galaxy S20 v různých lokalitách se již příchodu One UI 2.5 dočkali v rámci aktualizace firmwaru. Nadstavba One UI 2.5 přináší řadu nových užitečných funkcí i řadu vylepšení pro ty stávající. O tom, jaké novinky přináší, jsme vás na stránkách Samsungmagazine.eu informovali v jednom z našich předchozích článků. Její součástí je ale jedna specifická funkce, kterou společnost Samsung nikde nezmínila.

Někteří uživatelé zaznamenali s příchodem grafické nadstavby One UI 2.5 změnu ve způsobu, jakým fungují pohyblivé Motion Photos. Vypadá to, že po aktualizaci na One UI 2.5 získává tento typ krátkých videoklipů možnost přidání zvuku. Motion Photos jsou součástí fotoaparátu u některých smartphonů produktové řady Galaxy se staršími verzemi nadstavby One UI, nejedná se tedy o zcela novou funkci. Co je ale novinkou, je přítomnost zvuku, která u Motion Photos v případě předchozích verzí One UI neexistovala.

Funkce Motion Photo umožňuje uživatelům spolu s klasickým snímkem pořídit také krátký klip, a lze ji aktivovat nebo deaktivovat klepnutím na přepínač na displeji. Díky možnosti přidání zvuku v One UI 2.5 mohou uživatelé pohyblivou fotografii převést na sekundové video. Není jasné, proč společnost Samsung tuto novinku nezmínila v informacích o funkcích One UI 2.5. Je ale možné, že se v budoucnu ještě objeví další neoznámené novinky podobného typu.

Související články

Dnes nejčtenější