Zavřít reklamu

Vzhledem k blížícímu se Galaxy Unpacked jsme dennodenně vystaveni různým spekulacím, kterým bude díky bohu už brzy konec. Na druhou stranu buďme rádi za všemožné úniky vzhledů zařízení. Díky nim totiž známe design řady Note 20, sluchátek Galaxy Buds Live i hodinek Galaxy Watch 3. Pokud se ovšem zaměříme na skládací smartphone Galaxy Z Fold 2, zde designových úniků moc nebylo.

U tohoto modelu jsme mohli nedávno vidět rozmazanou fotografii, která ovšem o designových změnách moc nevypovídala. Jen připomeňme, že Galaxy Z Fold 2 je nástupcem Galaxy Fold, jehož začátky kvůli problémům s displejem příliš dobré nebyly. Samsung se jistě z těchto potíží poučil a letos nás snad žádné odklady uvedení do prodeje nečekají. Ve velkém se samozřejmě spekuluje o jistých designových vylepšeních. U tohoto modelu by tedy například měly být selfie kamery vyřešené formou průstřelů, a ne velkým výřezem v pravém horním rohu obrazovky. Rovněž se hovoří o použití ultratenkého krycího skla.

Pokud pohlédneme na parametry, vnitřní displej by měl být Dynamic AMOLED s úhlopříčkou 7,59″ a podporou 120 Hz, vnější pak údajně bude Super AMOLED s úhlopříčkou 6,23″. O kvalitní fotografie se budou prý starat dva 10 MPx selfie fotoaparáty a trojitý zadní (64 + 12 + 12). Uvnitř zařízení by měl tepat Snapdragon 865+ s interním úložištěm 256/512 GB. Skládací smartphone pak dorazí s Androidem 10 a One UI 2.5. Baterie by měla nabídnout kapacitu 4365 mAh s podporou 25W nabíjení a 15W bezdrátového nabíjení. Uveden do prodeje by pak měl tento stroj pouze v 5G variantě.

Z Fold 2

Dnes nejčtenější

.