Zavřít reklamu

K představení nové vlajkové lodě Samsungu dojde už zhruba za měsíc, přičemž dosud jsme měli jen hrubou představu, s jakým designem se jihokorejská společnost vytasí. Design Notu 20 Ultra v podstatě prozradila ruská divize Samsungu, která render nahrála na svůj web. Byť tam byly snímky jen chvíli, povedlo se je uzmout, díky čemuž nyní máme poměrně detailní pohled na tento velmi očekávaný model.

V galerii, kterou můžete vidět na boku tohoto odstavce, se nám nabízí pohled na zadní stranu zařízení. Samsung se u tohoto modelu nedrží designu fotoaparátu S20 Ultra, což je možná jedině dobře. Zde totiž vidíme detailní kruhové čočky a nutno říct, že v designu barevného provedení zvaného Mystic Bronze to vypadá opravdu skvěle, stejně tak jako provedení pro řadu Note ikonického S Penu. Na snímku můžeme také pravděpodobně vedle čoček viedět laserový systém pro automatické zaostření.

Vzhledem k tomuto úniku můžeme dobře odhadnout i design „obyčejného“ Note 20,  nicméně už brzy budeme moudřejší. Jihokorejská společnost tyto modely představí 5. srpna na konferenci, která bude samozřejmě kvůli stále řádící pandemii probíhat skrze stream. Pokud jde opravdu o skutečný design nadcházejícího modelu řady Note, nezbývá, než jen napjatě čekat. Vypadá totiž skvěle. Máte v plánu si v budoucnu pořídit Samsung Galaxy Note 20 nebo Note 20 Ultra?

Související články

Dnes nejčtenější