Zavřít reklamu

Už příští týden uvidíme nový hardware v podobě smartphonů řady Note 20, skládacího smartphonu Z Fold 2, bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live, jež by měla konečně dorazit s technologií potlačení okolní šumu (ANC) a tablety Tab S7. Dorazí ovšem také nové chytré hodinky Galaxy Watch 3, o jejichž funkcích se ale dosud příliš nevědělo.

Galaxy Watch 3 dorazí s fyzickým rotačním rámečkem a zajímavou možností ovládat hodinky za pomocí gest. Informace ohledně novinek byly vytaženy z aplikace Galaxy Watch 3 Plugin, kterou Samsung vydal online.  Na telefonní hovor bude tak dle rozebraného kódu možno odpovědět pohým pohybem zápěstí. Pro ignorování příchozího hovoru pak postačí rukou pouze zatřepat. Pokud se přeci jen rozhodnete hovor vzít, můžete díky reproduktoru hovořit přímo do hodinek. Horkou novinkou ale má být funkce Detekce pádu. Pokud zařízení nabude dojmu, že uživatel upadl, zapne zvonek po dobu 60 sekund. Když jej uživatel nevypne, odešlou se vybraným kontaktům informace o poloze spolu s 5 sekundovým zvukovým záznamem. Rovněž bude možné uskutečnit SOS hovor. Snažší u nových hodinek bude také udělat snímek obrazovky, jelikož nově postačí pouze podržení dvou bočních tlačítek.

Jak už jsme uváděli dříve, dle zpráv známého leakera Evana Blasse by toto příslušenství mělo přijít ve velikostech 41 mm (247 mAh baterie) a 45 mm (340 mAh baterie). U velikosti 41 mm bychom se měli dočkat provedení bronzová ocelová a stříbrná ocelová, a to jak v Bluetooth, tak v LTE verzi. Větší bráška dorazí v černé ocelové a stříbrné ocelové, rovněž v Bluetooth a LTE verzi. Tato velikost by se ovšem měla pyšnit i prémiovým provedením v podobě titanové černé, která by avšak měla dorazit pouze ve verzi s Bluetooth. Ta by také měla být nejdražší a zákazníka by měla vyjít na 600 dolarů. Ostatní verze pak budou s cenou zřejmě začínat na 399 dolarech. Uvažujete nad koupí Galaxy Watch 3?

Dnes nejčtenější

.