Zavřít reklamu

Na konferenci Galaxy Unpacked, jež se koná 5. srpna, bude k vidění spousta hardwarových novinek. Zlatým hřebem večera bude smartphonové duo v podobě Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra, kterým bude sekundovat skládací smartphone Galaxy Z Fold 2. Měl být ukázán i Galaxy Z Flip 5G, kvůli minimu novinek se jej ale jihokorejská společnost zřejmě rozhodla odhalit už tento týden. Dále na této konferenci uvidíme také tablety Galaxy Tab S7/S7+ a hodinky Galaxy Watch 3. Tím ale keynote rozhodně končit nebude, neboť s velikou pravděpodobností uvidíme také sluchátka Galaxy Buds Live.

Tato sluchátka se dočkala velké změny designu, neboť tvarem nyní na první pohled připomínají fazoli. Velkým tahákem má být potom funkce potlačení okolního šumu (ANC), na kterou řada uživatelů čekala. Dobře by měla obstát i výdrž na jedno nabití, neboť se počítá s výdrží 7,5 hodiny za předpokladu, že bude mít uživatel vypnuté ANC a naslouchání Bixby. Pokud tak nebude, vydrží sluchátka hrát až 5,5 hodiny na jedno nabití. I s krabičkou by uživatel mohl mít v kapse 28 hodin poslechu, což zní opravdu pěkně. Díky technologii rychlého nabíjení pak údajně postačí vložit sluchátka na 3 minuty do krabičky, což by mělo zajistit 35 minut přehrávání hudby.

Kapacitní senzory na sluchátkách budou sloužit ke klasickým úkonům jako přepínání skladeb, ovládání hlasitosti, přijímání/odmítání hovorů apod. Kamenem úrazu může být cena, jelikož se předpokládalo, že sluchátka po vzoru předchozí generace dorazí zhruba za 150 dolarů. Samsung si za toto nové příslušenství údajně bude účtovat o 70 dolarů více, tedy necelých 5 tisíc korun bez daně.

Dnes nejčtenější

.