Zavřít reklamu

Poslední dny jsou plné úniků. Včera jsme mohli vidět design zadní strany velmi očekávaného Galaxy Note 20 Ultra, jenž by měl být představen již počátkem příštího měsíce po boku Galaxy Z Flip 5G a Galaxy Fold 2. Barevné provedení Mystic Bronze je skutečně povedené, proto už se objevují spekulace, zda tato barva nebude k vidění i u některého ze dvou výše zmíněných modelů, což se nyní jeví jako pravděpodobné.

Díky twitterovému účtu Evana Blasse máme nyní detailní pohled, jak by mohl Galaxy Z Flip 5G v tomto provedení vypadat. Na první pohled se může zdát, že tento model má oproti LTE verzi matnější sklo. V pravé horní polovině zařízení můžeme vidět tlačítka hlasitosti a čtečku otisků prstů. Na druhé straně pak slot na SIM kartu. Na spodní straně je k vidění reproduktor, mikrofon a konektor USB-C. Jakmile se telefon otevře, můžeme pozorovat 6,7″ skládací AMOLED displej. Galaxy Z Flip v Mystic Bronze můžete vidět na boku tohoto odstavce.

Co se vnitřností týče, příliš se toho nezmění. Hovoří se o použití procesoru Snapdragon 865 nebo 865+ (oproti 855+) a Androidu 10. Ke změně by nemělo rozhodně dojít na poli kapacity baterie, jež by rovněž měla vykazovat kapacitu 3300 mAh. Oživení by se ovšem mohl dočkat zadní fotoaparát, který by nové mohl mít rozlišení 12 + 10 oproti 12 + 12. Láká vás nový Samsung Galaxy Z Flip 5G?

Související články

Dnes nejčtenější

.