Zavřít reklamu

Telefon Google Pixel 4A stále nebyl vydán, nicméně nejedná se o jediný Google produkt, o kterém se dlouhodobě spekuluje. Tím dalším zařízením je Sabrina, což je kódové označení pro Chromecast dongle, který by měl poprvé běžet na systému Android TV. Mělo by se tedy jednat o plnohodnotné zařízení, které televizi promění ve skvělé multimediální centrum. Jedna z mála věcí, kterou o Sabrině nevíme, je datum představení. Google však nyní oznámil online akci Smart Home Summit, která se úplně perfektně hodí na odhalení podobné novinky.

Navíc víme, že Asistent Google bude důležitou součástí nového Chromecastu. Například přímo na ovladači bude speciální tlačítko pro vyvolání asistenta. Spekulacím ohledně představení nahrává i to, že na jediném dostupném obrázku k akci je televize, na které běží nějaké programy a asistent Google. Vidět můžeme i ovladač, který je podobný ovladači, který jsme mohli vidět v únicích Sabriny.

google smart home summit

Kromě toho by mohl Google také představit novou verzi chytrého reproduktoru Google Home, který se pravděpodobně objeví pod názvem Nest Home. Přímo Google nenaznačil, že bychom se měli dočkat nových produktů, jedná se pouze o spekulace zahraničních serverů. Na druhou stranu se jedná o ideální časové období. Další akci má Google až v říjnu. Google Smart Home Summit můžete sledovat 8. července od 19:00.

Související články

Dnes nejčtenější

.