Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro řadu telefonů Galaxy S20. Korejská společnost dokonce předběhla Google a již nyní mají první uživatelé přístup k červencovým bezpečnostním záplatám. Nová aktualizace však nepřináší pouze vylepšení bezpečnosti, ale mimo jiné se opět zaměřuje na fotoaparát. Samsung se tak již po několikáté snaží zlepšit kvalitu fotoaparátů.

Samsung sliboval při oznámení řady Galaxy S20 vylepšení fotoaparátů. A to obzvlášť s nástupem Ultra verze, která má zbrusu nový 108 MPx snímač. A i když při vydání nebyla kvalita fotografií z Galaxy S20 vyloženě špatná, tak většina uživatelů očekávala lepší výsledky. Samsung se to snažil vyřešit již v prvních několika týdnech, kdy vyšlo poměrně velké množství aktualizací se zaměřením na vylepšení fotoaparátů. Dobrou zprávou je to, že se s vylepšováním pokračuje i po několika měsících od vydání. V seznamu změn je přímo zmíněno, že byla vylepšena kvalita přiblížených snímků a také stabilizace videa.

Poslední novinkou je možnost využít Bluetooth mikrofony pro nahrávání s aplikací Voice Recording. Všimnout si můžete také toho, že byla ukončena podpora pro MirrorLink. Samsung již před několika měsíci oznámil, že končí s podporou MirrorLink, Car Mode i funkce Find my Car. Velikost aktualizace je 386 MB a vychází nejprve v Jižní Koreji. V následujících dnech a týdnech se objeví i ve zbytku světa, včetně České republiky.

Související články

Dnes nejčtenější

.