Zavřít reklamu

Před dvěma týdny se poprvé objevily zprávy o existenci telefonu Samsung Galaxy S20 Lite, který se možná může nazývat Galaxy S20 Fan Edition. Název telefonu ještě není jistý, každopádně už jsme se dozvěděli datum představení. Podle korejského serveru ETNews se objeví v říjnu tohoto roku.

Co se týká názvu, tak jsme dokonce mohli vidět spekulace o Galaxy S20 Pen Edition, což by mohlo naznačovat podporu S-Pen. Na druhou stranu by se mohlo jednat i o Galaxy Note 20 Lite. Zkrátka možných názvů je v současné době hned několik a je dost možné, že podobně jako v minulém roce, i tentokrát půjde o dva různé telefony. Z dřívějších spekulací víme alespoň to, že by telefon měl mít čipset Snapdragon 865 a nadstavbu Samsung One UI 2.5, která poběží na Androidu 10.

Dříve jsme mohli vidět také spekulace o tom, že tento telefon uvidíme již na srpnové akci Samsung Unpacked. Nicméně větší smysl dává pozdější odhalení, protože už i bez Galaxy S20 Lite toho Samsung chystá opravdu hodně. Uvidíme představení řady Galaxy Note 20, Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Tab S7, Galaxy BudsX a Galaxy Watch 3.

Dnes nejčtenější

.