Zavřít reklamu

Známý leaker Ice universe se postaral o odhalení další novinky k ohebnému telefonu Galaxy Fold 2. Tentokrát rovnou nasdílel obrázek, na kterém má být tento ohebný telefon vyobrazen v otevřeném stavu. Pokud se jedná o pravdivý render, tak se potvrdí informace u zrušení výřezu a náhradě v podobě průstřelu.

Průstřel se na novém renderu nachází v pravé části, což na první pohled vypadá poměrně podivně. K tomuto umístění je však dobrý důvod. Vzhledem k tomu, že se displej uprostřed ohýbá, tak nemůže být průstřel se selfie kamerou vycentrován. Umístění na pravé polovině je dáno tím, že levá strana bude z druhé strany obsahovat sekundární displej s vlastní selfie kamerou v průstřelu.

Z renderu si můžete také všimnout toho, že se zmenšily rámečky kolem displeje. Samozřejmě v porovnání s klasickými telefony jsou stále obrovské. Velikostí spíše připomínají Samsung Galaxy Tab S6, což ale nemusí být špatně. Z osobní zkušenosti můžu říct, že rámečky na Tab S6 se hodí k pohodlnému držení tabletu. Představení ohebného telefonu Samsung Galaxy Fold 2 se dočkáme v srpnu. Do té doby se pravděpodobně ještě několikrát dočkáme úniku nových informací, které nám tento očekáváný telefon přiblíží.

Související články

Dnes nejčtenější

.