Zavřít reklamu

V srpnu se dočkáme představení novinek od Samsungu. Konkrétně půjde o Galaxy Note 20, Galaxy Fold 2, Galaxy Tab S7, Galaxy BudsX (dříve známé jako Galaxy Buds Bean), Galaxy Z Flip 5G a Galaxy Watch 3. Existuje malá šance, že se dočkáme i odhalení řady Galaxy S20 Fan Edition. Celkově nás teda čeká opravdu hodně produktů. Pokud se podíváme na telefony, tak bychom se měli do konce roku dočkat tří vlajkových modelů. Tedy v případě, že nepočítáme Galaxy Z Flip 5G, u kterého přibude v podstatě jen podpora 5G sítí. Samsung rovněž plánuje zajímavé vydávání těchto novinek. Podle zpráv z Jižní Koreje bychom se těchto telefonů měli dočkat v měsíčních intervalech od srpna až do října.

Viceprezident Samsungu Lee Jae-yong se podle korejských médií setkal s řadou vedoucích pracovníků, aby prodiskutovali změny ve vydávání telefonů ve druhé polovině roku 2020. Nově bychom se měli dočkat vydání vlajkových modelů každý měsíc od srpna do října. Nejprve se na trh dostane řada Galaxy Note 20, kterou by měl v září následovat ohebný telefon Galaxy Fold 2. V říjnu 2020 bychom se pak měli dočkat vydání řady Galaxy S20 Fan Edition. Pokud jde o sluchátka Galaxy BudsX a hodinky Galaxy Watch 3, tak by se na trh měly dostat společně s řadou Galaxy Note 20. Stejně tak i tablet Galaxy Tab S7.

Za zmínku stojí i to, že největší konkurenti Apple a Huawei představují své vlajkové modely v září, takže nemusí být náhoda, že Samsung takto roztahuje vydávání vlastních novinek. Korejská společnost by tímto krokem mohla získat nějaké uživatele, kteří by si jinak koupili nový iPhone anebo Huawei Mate 40.

Dnes nejčtenější

.