Zavřít reklamu

Představení telefonů řady Galaxy Note 20 se nezadržitelně blíží a s tím se i téměř každý den objevují nové úniky a spekulace. Tentokrát se „leaker“ Ice universe pochlubil s informacemi týkající se základní verze Note 20. Podle něj totiž bude mnohem horší než Galaxy Note 20+. Opakovat se má situace z roku 2019, kdy byl rozdíl mezi Note 10 a Note 10+ poměrně velký.

Základní verze Samsung Galaxy Note 20 by měla mít rovný displej s FullHD rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. Tedy identické parametry jako před rokem u Note 10 (až na rovný displej pozn. redakce). Problém už však nastává v tom, že letošní Galaxy Note 20+ anebo Galaxy Note 20 Ultra budou mít ještě lepší výbavu v čele se 120 HZ displejem. Rozdíl mezi telefony stejné řady se tak ještě navýší. Otázkou je, jestli to pohne i s cenou telefonů.

Zajímavostí je také potvrzení rovného displeje, což je další dílek do skládačky s názvem „Samsung dává ruce pryč od zaobleného displeje“. Změn už jsme mohli vidět v poslední době několik, ať už je to představování telefonů s rovným displejem, anebo radikální zmenšování zaoblení u řady Galaxy S20.  A jak to máte vy s displejem? Preferujete zaoblený nebo rovný displej? Dejte nám vědět do komentářů.

Dnes nejčtenější

Další články