Zavřít reklamu

O 5G variantě ohebného telefonu Galaxy Z Flip se spekuluje již nějakou dobu. Po včerejšku už se však nejedná jen o spekulace. Samsung si totiž oficiálně certifikoval název Galaxy Z Flip 5G a nové kódové označení, které jasně naznačuje, že půjde pouze o 5G variantu a nedají se očekávat žádné zásadnější změny.

Z certifikačního procesu můžeme vyčíst název telefonu i kódové označení SM-F707B. Dřívější spekulace se tak ukázaly být pravdivé, hovořily totiž o stejném názvu i kódu. Ohebný telefon Samsung Galaxy Z Flip byl představen v únoru 2020 s čipsetem Snapdragon 855+, podporou 4G sítí, 256Gb úložištěm a 8GB RAM pamětí.

Nová verze Galaxy Z Flip 5G bude mít pravděpodobně novější čipset Snadragon 865, jehož největší novinkou je právě podpora 5G sítí. Existuje však malá šance, že Samsung použije vlastní čipsety Exynos 990 nebo 992. Zbylé specifikace telefonu by měly být identické, a to včetně 15W nabíječky nebo paměťových verzí. Druhou novinkou 5G verze Galaxy Z Flip mají být nové barevné kombinace. Telefon by měl být dostupný i v hnědé a šedé barvě. Kompletní představení se očekává na akci Samsung Unpacked, která se koná v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější