Zavřít reklamu

Majitelé Samsung Galaxy Note 9 se můžou těšit na aktualizaci One UI 2.1. Očekávalo se, že tento týden vyjde tato aktualizace i na Galaxy S9, jenže se někde zdržela a nejsou k ní žádné nové informace. Jako první se dočkali majitelé Note 9 v Německu. Od nich jsme se zároveň dozvěděli informace o tom, že aktualizace přichází i s červnovou bezpečnostní záplatou.

Menším mínusem této aktualizace je určitě to, že Samsung nepřipravil každou novou funkci, kterou můžeme znát z Galaxy S20 telefonů. Majitelé Note 9 se alespoň můžou těšit na funkci rychlého sdílení souborů nebo hudby v blízkém okolí.

Aplikace Fotoaparát obdržela nový režim s názvem Single Take, který s jedním zmáčknutím spouště pořídí několik fotografií a krátkých videí. Druhou novinkou u fotoaparátu je možnost vytvořit si vlastní filtr. Konečně se i vrátila možnost manuálního ovládání nahrávání videa, která byla odstraněna při aktualizaci na One UI 1.0. Poslední novinkou u fotoaparátů je AR zóna, ve které se seskupují funkce a nástroje rozšířené reality.

Pokud vám nyní telefon aktualizaci nenabízí, nemusíte se obávat. Samsung ji vypouští postupně v jednotlivých zemích. Na Českou republiku se tak může dostat až za pár dnů či týdnů. Co se týče telefonů řady Galaxy S9, tak by identická aktualizace měla v prvních regionech vyjít příští týden. Na závěr ještě uvedeme, že velikost aktualizace je 1,2 GB.

Dnes nejčtenější

.