Zavřít reklamu

Společnost Samsung se světu počítačových her a e-sportu v poslední době rozhodně nevyhýbá. Zatímco herní monitory společnosti Odyssey se staly oficiálními displeji týmu T1, který se specializuje na hru League of Legends, Samsung nedávno vysvětlil, proč jsou pro hráče tou správnou volbou jeho QLED televize. Nyní jihokorejský gigant posunul své aktivity na poli e-sportu ještě o něco dál a uzavřel partnerství se společností Riot Games, která stojí právě za hrou LoL, a s pořadateli LCS (League Championship Series) – jedné z nejpopulárnějších týmových soutěží LoL v Severní Americe.

Hráči budou mít díky tomuto partnerství možnost hrát na počítačích, které budou vybavené nejnovějšími SSD NVMe M.2 série 970. Sestavu těchto disků tvoří modely 970 EVO, 970 EVO Plus a 970 PRO. Společnost Riot Games uvádí, že pro přenos i pro výkon jednotlivých hráčů je velmi důležitá každá milisekunda. „V Samsungu jsme našli partnera, který stejně jako my sdílí stejný závazek nejvyšší kvality,“ uvedla firma ve svém prohlášení. Společnost Samsung také v rámci této spolupráce pomáhá LCS se puštěním nového segmentu s názvem Samsung SSD Fast Five. Firma bude v průběhu léta každý týden sledovat výkon jednotlivých hráčů – cílem sledování je zjistit, za jak dlouho se jim podaří dosáhnout klíčových standardů. V závěru Summer Playoff pak Samsung spolu s LCS oznámí jména členů Fast Five – all-star týmu, tvořeného těmi nejvýkonnějšími hráči.

Samsung SSD LCS

„Vysoce výkonný SSD je jednou z nejdůležitějších komponent v herním systému, protože umožňuje neuvěřitelně rychlý přenos dat a lepší výkon,“ uvádí Grace Dolan ze Samsung Electronics America, a dodává, že společnost Samsung je na partnerství s LCS hrdá.

Témata: , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.