Zavřít reklamu

Adobe v minulém roce představilo aplikaci Camera, která je značně obohacena o AI a strojové učení. Nyní byla konečně vydána v obchodě Google Play, kde se dá stahovat zdarma. U focení se využívá platforma Adobe Sensei, díky které aplikace rozpoznává objekty ve snímku a rovnou nabízí nejlepší možný filtr k focení. Cílem aplikace je úplně vynechat následnou úpravu fotografie předtím, než ji pošlete na sociální sítě.

Aplikace přináší více než 80 filtrů, které můžete vyzkoušet v reálném čase ještě před vyfocením snímku. Filtr se k fotografiím dá přidat i zpětně, takže pokud nemáte zrovna při focení čas vybírat nejlepší filtr, můžete to udělat i později v klidu. Filtry jsou rozděleny do několika kategorií, od jídla, studiového světla, přes pop art až po krajinu.

Kromě filtrů přináší aplikace i pár funkcí z Photoshopu, které vám pomůžou pořídit lepší fotografie. Aplikace například nabídne automatické přizpůsobení stínů a jasu. Photoshop Camera je k dispozici zdarma v obchodě Play, jediným mínusem může být horší podpora u smartphonů. Aplikace je kompatibilní s telefony Samsung S9/S9+, Samsung S10/S10+/S10 5G, Samsung Note 9, Samsung Note 10/10+/10 5G a Samsung Galaxy S20 5G/S20+ 5G/S20 Ultra 5G.

Dnes nejčtenější

.