Zavřít reklamu

Většina uživatelů při pořizování nového smartphonu myslí kromě jiného především na to, aby své nové zařízení co nejlépe ochránila – obzvlášť pokud jde o nákladnější high-endové modely, jako je třeba Samsung Galaxy Z Flip. Jedním ze způsobů ochrany jsou různá tvrzená skla a fólie, protože poškrábaný či prasklý displej je nepříjemnou komplikací, o kterou jistě nikdo nestojí. Zatímco do krytu pro Galaxy Z Flip můžete bez obav investovat, v případě skla či fólie na displej byste své rozhodnutí měli pečlivě zvážit.

Společnost Samsung totiž potenciálním majitelům smartphonu Galaxy Z Flip nedoporučuje aplikaci jakékoliv ochrany displeje. Příslušenství tohoto typu sice je na internetu k sehnání, problém ale spočívá v tom, že lepidla, která jsou součástí těchto skel a fólií, představují potenciální riziko pro displej tohoto modelu. Použití příslušenství tohoto typu by navíc mohlo v některých případech vést k zániku záruky smartphonu. Společnost Samsung ve svém oficiálním prohlášení v této souvislosti uvádí, že by se uživatelé měli vyvarovat použití samolepicích doplňků třetích stran, jako jsou fólie či samolepky. Pokud se majitelé Samsungu Galaxy Z Flip k aplikaci tohoto příslušenství přece jenom odhodlají, riskují zrušení záruky na svůj mobilní telefon. S použitím krytu nicméně Samsung žádné problémy nemá – kryt je koneckonců součástí balení Galaxy Z Flip.

Galaxy Z Flip mezi ostatními modely vyniká především svým skládacím designem a dokonalou ohebností, kterou zajišťuje kloub uprostřed dotykového displeje. Je osazen osmijádrovým procesorem a vybaven 8GB operační paměti. Jeho Dynamic AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palce se pyšní rozlišením 2636 x 1080 pixelů.

Dnes nejčtenější

.