Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Buds a Buds+ rozhodně patří mezi nejlepší zcela bezdrátová sluchátka na trhu. Mají plno skvělých funkcí, dobrou výdrž baterie, a hlavně znějí skvěle. Samsung se navíc stará o jejich softwarovou podporu i měsíce po vydání. Nyní korejská společnost aktualizovala mobilní aplikace, do kterých přidala užitečné widgety.

První widget ukazuje zbývající baterii ve sluchátkách a také v nabíjecím pouzdru. Druhý widget slouží k rychlému zapnutí nebo vypnutí ambientního režimu a dotykového ovládání. Obzvlášť možnost rychlého zapnutí ambientního zvuku se hodí v případě, že chcete slyšet okolí, aniž byste museli sluchátka vyndávat z uší.

Bohužel Samsung zcela nevyužil možnosti widgetů na Androidu a chybí tak například možnost změny velikosti anebo možnost vložení vlastních funkcí. Existuje určitá možnost, že se těchto novinek dočkáme v následujících aktualizacích. Druhým menším problémem je to, že se nová verze aplikací nedá nainstalovat z obchodu Google Play. Jedná se o chybu, která by měla být brzy vyřešena. Pokud však nechcete čekat, můžete si aktualizaci stáhnout ručně z APKMirror (Galaxy Buds a Galaxy Buds+).

Související články

Dnes nejčtenější

.