Zavřít reklamu

Společnost Samsung začala s distribucí letošní červnové bezpečnostní aktualizace pro své vybrané smartphony. Mezi prvními, kteří se aktualizace dočkali, jsou majitelé odemčených modelů produktové linie Galaxy S10 a Galaxy Note 10. Postupně se update rozšířil také na modely Galaxy A50, Galaxy Note 8 a Galaxy Xcover Pro. Dostupnost aktualizace hlásí uživatelé ve Spojených státech, ale také ve Velké Británii a řadě evropských zemí včetně Německa.

V současné chvíli by aktualizace měla být dostupná pro majitele smartphonů Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+, stejně jako pro Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. Vypadá to ale, že přináší „pouze“ různá bezpečnostní vylepšení v podobě opravy dílčích zranitelností v operačním systému Android i v softwaru společnosti Samsung. Uživatelé zatím v souvislosti s updatem nehlásí žádné nové funkce ani vylepšení těch stávajících, jako tomu bylo v případě květnové bezpečností aktualizace pro modely Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra.

Červnová softwarová aktualizace bude jako vždy ke stažení formou OTA (Over The Air), alternativní možností je sekce softwarových aktualizací v nastavení telefonu. V následujících dnech můžeme očekávat rozšíření nejnovější aktualizace na další modely a do dalších regionů. Zatím není jasné, kdy se sofwarové aktualizace dočkají i smartphony produktové řady S20.

Související články

Dnes nejčtenější

.