Zavřít reklamu

Samsung připravuje hned několik nových telefonů řady Galaxy M. Příští týden bychom se měli dočkat telefonu Galaxy M01, který bude určen nenáročným uživatelům. V následujících týdnech to má být Galaxy M51 a Galaxy M31s. O obou novinkách jsme se nyní dozvěděli nové informace.

Samsung Galaxy M51 by měl být založen na telefonu Galaxy A51. Rozdíly mají být hlavně v designu a drobnostech v hardwaru. Nově jsme se například dozvěděli, že hlavní fotoaparát Galaxy M51 by měl mít 64 MPx a měla by jej doplnit trojice dalších fotoaparátů. Samsung již potvrdil, že tento telefon oficiálně uvidíme v červenci 2020. Potvrzeno již bylo i to, že Galaxy M51 bude k dispozici ve verzích s 64 a 128 GB úložištěm.

Později tento rok bychom se měli dočkat i představení telefonu Galaxy M31s. Ten by měl mít také 64 MPx hlavní fotoaparát, který doplní další tři kamery. Podobně jako u modelu výše, i tento telefon bude mít 64 nebo 128 GB úložiště. K dispozici jsou i kódová označení obou chystaných smartphonů. Galaxy M51 se označuje jako SM-M515F a Galaxy M31s má kódové označení SM-M417F. Další informace o těchto telefonech nejsou k dispozici. Každopádně je téměř jisté, že se brzy dozvíme více novinek, včetně odhalení designu.

Související články

Dnes nejčtenější

.