Zavřít reklamu

Placená verze Spotify měla oproti konkurenci jednu nevýhodu, kterou pociťovali hlavně dlouholetí uživatelé. Do hudební knihovny totiž šlo přidat maximálně 10 tisíc písniček, což je jen zlomek z padesáti milionů písniček, které jsou k dispozici na této streamovací platformě. Dobrou zprávou je, že Spotify konečně vyslyšelo kritiku uživatelů.

Uživatelé žádali dlouhé roky, aby Spotify tento limit zrušilo. V minulosti se jím však dostalo jen negativních odpovědí ze strany společnosti. Například v roce 2017 řekl zástupce Spotify, že nemají v plánu navýšení limitu hudební knihovny, protože na něj dosáhne méně než jedno procento uživatelů. Od té doby se pravděpodobně tohle číslo změnilo, a proto se Spotify rozhodlo pro zrušení limitu.

Zrušení limitu platí pouze pro uložení písniček do hudební knihovny. Samostatné playlisty jsou stále limitovány na 10 tisíc položek a stejně tak uživatelé můžou mít stažených pouze 10 tisíc písniček v zařízení. Nejedná se už však o tak velké problémy, protože playlistů si můžete vytvořit kolik je potřeba a písničky pro offline přehrávání se dají stahovat až do pěti zařízení, takže teoreticky můžete mít staženo 50 tisíc písniček. Spotify na závěr upozornilo, že limit v hudební knihovně ruší postupně a některým uživatelům se ještě několik dní nebo týdnů může zobrazovat omezení.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější

.