Zavřít reklamu

V uplynulých týdnech jsme mohli vidět představení telefonů Galaxy M11, Galaxy M21 a Galaxy M31. Korejská společnost však ani zdaleka s touto řadou nekončí. Brzy se totiž dočkáme dalších dvou telefonů Galaxy M51 a Galaxy M31s. O obou telefonech navíc už známé několik klíčových informací, pojďme si je nyní přiblížit.

Nejprve pravděpodobně uvidíme telefon Galaxy M31s, který by se měl představit někdy příští týden, nebo na začátku června. Naopak Galaxy M51 by měl být představen na konci června. Oba telefony by měly mít 64MPx hlavní fotoaparát, který doplní další tři fotoaparáty. Hlavním snímačem by měl být Samsung ISOCELL GW1.

Server Sammobile dříve odhalil, že oba telefony budou mít 64 a 128 GB úložiště. V obou případech se také dočkáme Androidu 10 rovnou z krabice. Dražší model Galaxy M51 bude mít navíc i čtečku otisků prstů v displeji, z čehož vyplývá, že u něj uvidíme i AMOLED panel. Po designové stránce by měl vycházet z nedávno představeného Samsungu Galaxy A51.

Co se týče Galaxy M31s, tak by měl mít čipset Exynos 9611, který doplní 6GB RAM paměť. Displej telefonu má mít velikost 6,4 palců. Překvapit má telefon po stránce výdrže. A to hlavně díky obří baterii s 6 000 mAh kapacitou. Cenově by se tento telefon měl pohybovat kolem částky 6 tisíc Kč.

Související články

Dnes nejčtenější

.