Zavřít reklamu

Samsung se každý rok snaží nějakým způsobem odlišit modelové řady Galaxy S a Galaxy Note. Následující únik informací nám nabízí pohled na to, jak toho chce jihokorejská společnost dosáhnout v případě všemi očekávaného Galaxy Note 20 a Note 20+. 

Současný top-model Samsungu, Galaxy S20, se nesetkal s velkým úspěchem, ať už kvůli vysokým cenám nebo nedostatku nových vychytávek. Dá se tak očekávat, že si jihokorejská společnost dá na nadcházejícím Notu skutečně záležet.

Jednou ze zajímavých věcí u telefonu Galaxy S20, konkrétně u Galaxy S20 Ultra 5G s 512GB úložištěm, je bezesporu operační paměť. Ta má úctyhodnou hodnotu 16GB. Nevýhodou však může být poněkud vyšší pořizovací cena tohoto modelu. Podle posledních informací by se však mohlo stát 16 GB RAM pro řadu Note 20 standardem. To by mohlo otevřít nové možnosti například pro prostředí Dex, hry nebo multitasking. Zatím však zůstává nejasné, zda se s tímto čipem setkáme pouze u 5G varianty nebo jej Samsung použije u všech modelů.

Galaxy Note 20 by také měl přijít s až 17 krát větší plochou pro otisk prstu, vylepšeným fotoaparátem nebo vyšší obnovovací frekvencí displeje. Do představení nadcházející vlajkové lodě jihokorejského technologického giganta zbývá ještě několik měsíců, takže jen čas ukáže, zda se tento únik zakládá na pravdě. Tak či tak, budeme vás o všech novinkách ihned informovat.

Zdroj: SamMobileSlashGear

Související články

Dnes nejčtenější

.