Zavřít reklamu

Nový Samsung Galaxy S20 se pomalu chystá na cestu ke svým novým majitelům ve vybraných částech světa. V řadě zemí se novinka od Samsungu začne prodávat již v pátek 16. března. Kromě klasické koupě ale ještě existuje pro vybrané šťastlivce jedna možnost, jak získat nový Samsung Galaxy S20. Nejžhavější novinku od Samsungu mohou zdarma získat uživatelé ve Velké Británii, kteří se zúčastní akce s názvem „Ar-Go! Go! Go!“ britské doručovací společnosti Argos. Firma navíc výhercům nedoručí jejich smartphony obvyklým způsobem, ale zvolí velmi originální způsob dodání.

Britský deník The Sun UK informoval o tom, že doručovací společnost Argos se rozhodla darovat do soutěže hned pětici smartphonů řady Galaxy S20. Soutěže se mohou zúčastnit všichni obyvatelé Velké Británie. Pro účast v soutěži s lákavou výhrou stačilo udělat relativně málo – poskytnout firmě Argos údaje, jako je jméno, e-mailová adresa, kontaktní údaje a doručovací adresa. Zástupci firmy pak ze všech účastníků náhodně vylosují pět výherců, kterým jejich Samsung Galaxy S20 doručí parkouristi.

Společnost Argos v souvislosti s novou soutěží vydala také zajímavý videoklip, díky kterému si můžeme udělat představu o tom, jakým způsobem budou výhercům jejich smartphony doručeny. O donášku se postarají profesionální parkouristé, kteří si svou cestu ke klientům doslova proskákají po městě. „Parkouroví profesionálové si najdou tu nejrychlejší cestu bez ohledu na to, jestli je zákazník zrovna v bungalovu, na polední přestávce nebo v nejvyšším patře mrakodrapu,“ uvádí firma, a dodává, že neobvyklí kurýři udělají vše pro to, aby smartphony výhercům doručili „5G rychlostí“. Výherci se svých odměn dočkají již zítra, tedy v úterý 10. března.

Galaxy S20

Související články

Dnes nejčtenější

.