Zavřít reklamu

V uplynulém víkendu se objevily online první neoficiální CAD rendery připravovaných smartphonů Samsung Galaxy S11e a Galaxy S11. Zveřejnění renderů Samsungu Galaxy S11 má na svědomí známý leaker @OnLeaks. Od oficiálního představení Samsungu Galaxy S11 nás dělí jen několik málo měsíců. Z různých spekulací, úniků a analýz si můžeme již teď udělat poměrně věrný obrázek toho, jak bude nový smartphone vypadat.

Samsung Galaxy S11

Ledacos se může samozřejmě ještě změnit, s největší pravděpodobností však Galaxy S11 bude odpovídat tomu, co můžeme vidět na nejnovějších renderech. Stejně jako letos bychom se i v příštím roce měli dočkat tří různých modelů řady Galaxy S – Galaxy S11e, Galaxy S11 a Galaxy S11+.

Modely na renderech mají siluetu typickou pro vlajkové lodi produktové řady Galaxy S, po designové stránce ale můžeme zaznamenat dílčí změny. Ty se týkají zejména fotoaparátu, který je nyní umístěn vertikálně v pravé horní části displeje, a jehož objektivy jsou vyrovnány do tvaru písmene „L“. Podle fotografií to vypadá, že zadní fotoaparát může být vybaven až pěticí senzorů a LED bleskem. Ve středu horní části displeje si pak můžeme všimnout typického průstřelu. Na pravé straně se pak nachází tlačítka pro ovládání hlasitosti a pro vypnutí telefonu, na renderech chybí port pro 3,5mm sluchátkový jack. Podle renderů by měly rozměry Samsungu Galaxy S11 činit 161,9 x 73,7 x 7,8 mm a tloušťka v místě vystouplého fotoaparátu 8,9mm. Přístroj by měl mít úhlopříčku displeje 6,7 palce a obnovovací frekvencí 120 Hz.

Samsung Galaxy S11 by měl být v závislosti na regionu osazen procesorem Exynos 990 nebo Snapdragon 865, primární fotoaparát by měl mít rozlišení úctyhodných 108MP. Dále by měl být Galaxy S11 vybaven teleobjektivem s pětinásobným zoomem, ultra širokoúhlým objektivem a ToF senzorem. Na smartphonu poběží operační systém Android 10 s One UI 2.0

Zdroj fotografií v galerii: OnLeaks

Samsung Galaxy S11e

Stejně jako u Samsungu Galaxy S11 se i o zveřejnění renderů Galaxy S11E postaral OnLeaks. Vypadá to, že se u tohoto modelu Samsung v příštím roce rozloučí s plochým displejem a celou produktovou linii Galaxy S11 opatří zakřiveným panelem. Podobně jako u Galaxy S11 se i u tohoto modelu bude průstřel pro přední kameru nacházet ve středu horní části displeje. O úhlopříčce displeje se zatím vedou spekulace – ve hře je 6,2palcová a 6,3palcová varianta. Na pravé straně přístroje se nacházejí tlačítka pro ovládání hlasitosti a pro vypínání, stejně jako u Galaxy S11 chybí port pro sluchátkový jack. Zadní strana přístroje je opatřena vertikálně umístěným fotoaparátem s objektivy do tvaru písmene „L“. Galaxy S11e by měl být v závislosti na regionu vybaven procesorem Exynos 990 nebo Snapdragon 865, dočkat bychom se měli (alespoň ve vybraných oblastech) i 5G varianty, spekuluje se o baterii s kapacitou 3900 mAh.

Zdroj fotografií v galerii: OnLeaks

Samsung Galaxy S11 Render

Zdroj: SamMobile (1, 2)

Související články

Dnes nejčtenější

.