Zavřít reklamu

Na světlo světa se pomalu dostává čím dál více úniků, souvisejících se smartphony z produkce společnosti Samsung. Zatímco včera jsme se mohli dočíst předpovědi ohledně Samsungu Galaxy S11, kterého bychom se teoreticky mohli dočkat již příští rok na jaře, dnes se objevily únik fotoaparátu dalšího smartphonu. Tím by měl podle dostupných informací být Samsung Galaxy A51, nástupce současného Galaxy A50.

Stejně jako každý jiný únik je potřeba i tuto zprávu brát se značnou rezervou a přistupovat k ní s nadhledem a potřebnou dávkou skepticismu. Fotografie údajných renderů zveřejnil mezi prvními server Pricebaba. Jak můžeme vidět na snímcích, měl by být předpokládaný Samsung Galaxy A51 opatřen hned čtyřmi zadními fotoaparáty. Zatímco u některých smartphonů bývají fotoaparáty seřazeny do čtverce, vertikálně, nebo horizontálně, tvoří u údajného Samsungu Galaxy A51 systém fotoaparátů tvar písmene „L“.

Přední část údajných renderů Samsungu Galaxy A51 už tolik překvapivá není. Uprostřed horní části displeje telefonu můžeme vidět klasický „průstřel“ pro selfie kameru. Ta by měla mít rozlišení 32MP, pod displejem by pak měl být integrován snímač otisků prstů. Galaxy A51 by měl být opatřen plochým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce. Co se dalšího hardwarového vybavení týče, spekuluje se v souvislosti s Galaxy A51 o procesoru Exynos 9611, minimálně 4GB RAM a úložištěm 64GB a 128GB. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh, zadní fotoaparáty by se měly pochlubit rozlišením 48MP (hlavní), 12MP (širokoúhlý), 12MP (teleobjektiv) a 5MP (ToF).

Související články

Dnes nejčtenější

.