Zavřít reklamu

Nová vlajková loď od Samsungu – model Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ – se u nás začne prodávat teprve za několik dní, předobjednat  si ji ale můžete již teď. Zákazníci, kteří si hodlají novinku zakoupit, se v průběhu tohoto týdne dočkají vůbec první softwarové aktualizace. Software s označením N97*FXXU1ASH5 je určený pro tento měsíc a kromě obvyklé bezpečnostní opravy přináší také hrstku užitečných vylepšení pro obě varianty Galaxy Note 10.

Mezi novinky, které zmíněná aktualizace přináší, patří vylepšení funkčnosti systému, sloužícího k rozpoznání otisků prstů, dále pak vylepšení kvality obrazu, snímaného fotoaparátem smartphonu, nebo třeba vylepšení výkonu dotykového displeje. Vylepšení se dočkala také stabilita fotoaparátu obou verzí. Informace o aktualizaci softwaru se novým majitelům Galaxy Note 10 zobrazí ihned po prvním nastavení telefonu.

Až na drobné detaily se aktualizace, kterou Samsung vydal pro modely Galaxy Note 10 a  Galaxy Note 10+, příliš neliší od první aktualizace, vydané pro produktovou linii Galaxy S10 letos v únoru. Firma chce jejím vydáním uživatelům umožnit snazší a příjemnější používání jejich smartphonů, v dohledné době můžeme očekávat několik dalších softwarových aktualizací. Postupně firma přejde k vydávání aktualizací jednou za měsíc – u novinek se jedná o běžnou praxi. Za jak dlouho tak Samsung učiní je ale zatím ve hvězdách. V současné chvíli se zmíněné aktualizace rozšířila do většiny zemí v Evropě, do dalších oblastí by měla dorazit co nevidět.

Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ se začne prodávat 23. srpna, předobjednat si ho ale můžete již dnes. Pokud máte v plánu do 22. srpna vyměnit svůj starší Samsung Galaxy Note (Note, Note II, Note3, Note4, Note Edge, Note8, Note9) právě za Galaxy Note 10, máte šanci nejen zakoupit novinku za výhodnou cenu, ale navíc ještě můžete získat bonus ve výši 5000 Kč. V případě ostatních smartphonů od Samsungu nebo telefonů jiné značky pak získáte k výkupní ceně bonus 2 500 Kč. Stačí si svůj starší mobil v dobrém stavu (funkční, bez škrábanců a nepoškozený) nechat vykoupit například od Mobil Pohotovosti a splnit příslušné podmínky.

Galaxy-Note10-Note10Plus-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.