Zavřít reklamu

Vypadá to, že minimálně ještě tento týden se ponese ve znamení očekávaného Samsungu Galaxy Note 10. Ten má být oficiálně představen až 7. srpna, veřejnost má ale o jeho podobě a funkcích díky nejrůznějším únikům představu již teď. Zatímco dosud na internet unikaly především fotografie, dnes si můžeme prohlédnout i makety připravovaného Galaxy Note 10.

Únik, respektive jeho zveřejnění, má na svědomí leaker s přezdívkou IceUniverse, od nějž jsme vám včera přinesli fotografie nerealizovaného „Projektu R“. Jak bývá u úniků tohoto typu zvykem, jedná se o nepříliš kvalitní fotografie, zařízení jsou však na nich vcelku dobře patrná. Snímky údajně uniklých maket potvrzují spekulace o tom, že se bude jednat o dva různě velké modely. Na jedné z fotografií můžeme poměrně jasně vidět přední část zařízení, která vypadá jako bezrámečková. Není zde patrný žádný výřez nebo otvor pro přední kameru, senzor jako takový je ale dobře viditelný.

Na druhém z obou snímků lze vidět zadní část obou přístrojů. Rozměrnější varianta je podle všeho vybaven trojitým zadním fotoaparátem s LED bleskem a dvěma dalšími senzory, z nichž jeden by mohl být ToF. U menší verze předpokládaného Galaxy Note 10 si můžeme také všimnout trojitého zadního fotoaparátu a LED blesku, další senzory zde už ale nenajdeme.

Dnes můžeme jen těžko předpovídat, do jaké míry budou makety na zveřejněných fotografiích odpovídat reálnému produktu. Na snímcích například vidíme podle všeho bezrámečkový displej, přičemž se ale spekuluje o tom, že Galaxy Note 10 (případně Galaxy Note 10+) bude mít rámečky alespoň minimální, řada odhadů a analýz hovoří také o čtyřech zadních fotoaparátech u větší verze.

Nezbývá než se nechat překvapit, co přinese srpnové Unpacked.

Samsung-Galaxy-Note-10-Note-10-Pro
Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.