Zavřít reklamu

Žádná tlačítka, ani výřez, jen velký displej. Prohlédněte si zrušený “Projekt R” od Samsungu.

| | Zdroj
1
Kategorie:Vše
Diskuze (1)

O připravovaném Samsungu Galaxy Note 10 se spekuluje již poměrně dlouho, a jednotlivé odhady se od sebe často pozoruhodně liší. Počátkem letošního roku se například proslýchalo, že novinka bude zcela prosta jakýchkoliv tlačítek. Toho měla společnost Samsung dosáhnout použitím oblastí, citlivých na dotek, jejichž prostřednictvím by bylo možné ho ovládat. Podle nejnovějších zpráv nebyl tento projekt vůbec vzdálený realitě, Samsung ho však nakonec uložil k ledu. Můžeme si ho ale prohlédnout alespoň na fotografii.

Samsung Galaxy Note 10 bude oficiálně představen na akci Unpacked 7. srpna. Původně plánované zařízení, jehož nákres můžete vidět ve fotogalerii tohoto článku, neslo název “Project R6”. Fotografie byla zveřejněna na twitterovém účtu IceUniverse. Displej vypadá podobně jako u nedávno zveřejněných renderů chystaného Galaxy Note 10. Web PocketNow uvádí, že název “Project R” odkazuje na smartphony řady Galaxy A, u kterých Samsung většinou zavádí inovace a nové technologie. Existuje tedy jistá pravděpodobnost, že koncept zcela beztlačítkového telefonu nebyl pohřben navždy, ale objeví se u některého z budoucích zařízení řady Galaxy A.

O připravovaném Samsungu Galaxy Note 10 se proslýchá, že by měl být vybaven minimalistickými rámečky okolo displeje, v jehož středu bude umístěn přední fotoaparát. Spekuluje se o dvou velikostních variantách, z nichž jedna by měla mít úhlopříčku displeje 6,3 palce a druhá 6,75 palce. Dočkat bychom se mohli i 5G varianty obou verzí, oba modely by měly být vybaveny S Pen a nabízet možnost rychlého 25W nabíjení. V souvislosti s menší verzí se ale také mluví o možné absenci sluchátkového jacku a slotu na SD kartu.

Diskuze

    Neumím si představit, že beztlačítkový “mačkací” nesmysl by byl akceptován cílovou skupinou zájemců o řadu Note … Sám Note9 mám a taková věc by mi hodně zamotala hlavu při rozhodování. :-/ Zrovna tak mě nepřekvapí, pokud se zrušení sluchátkového jacku ukáže být kachnou … Note9 má dokonce i samostatný karetní slot, přestože při kapacitě úložiště 512 GB by se mohl zdát “zbytečný” 😛

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět