Zavřít reklamu

Společnost Samsung začala podle dostupných zpráv informovat majitele smartphonů Galaxy S10 o detailech, týkajících se softwarových aktualizací. Ty budou nejspíš zveřejňovány v příslušné sekci aplikace Samsung Members. Firma již v uplynulých letech zveřejňovala ve zmíněné aplikaci ve vybraných zařízeních rozvrhy hlavních aktualizací operačního systému Android, nyní došlo i na zveřejňování oprav a vylepšení pro Samsung Galaxy S10.

Jako jedni z prvních se detailů  dočkali zákazníci v Německu. Portál AllAboutSamsung následně zveřejnil překlad oznámení, které se k uživatelům dostalo. Kromě informací o vylepšení je v oznámení zmíněné také to, jaké opravy již byly provedeny – v tomto případě se jedná například o nadměrnou spotřebu baterie, způsobenou nesprávným fungováním senzoru přiblížení.

galaxy-s10-future-updates-2

Není ale zcela jasné,  jestli je zveřejněný seznam plně aktuální – některá vylepšení, uvedená jako plánovaná, jsou totiž již nějakou dobu uvedená do provozu. Může to ale také znamenat, že Samsung plánuje ještě propracovanější a důmyslnější vylepšení. Zatím také není jasné, zda se oznámení v příslušné aplikaci dočkají i majitelé dalších modelů smartphonů od Samsungu, ani to, kdy se oznámení rozšíří i do dalších zemí.

Za povšimnutí také stojí fakt, že Samsung (zatím) v rámci oznámení neuvedl žádný časový rámec, ve kterém má ke slíbeným změnám dojít. Dá se ale předpokládat, že oznámení jsou čerstvou novinkou, na které firma prozatím pracuje. Dostupnost oznámení v České republice si můžete ověřit po otevření aplikace Samsung Members a klepnutí na ikonku zvonečku.

Související články

Dnes nejčtenější

.