Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Paměťové karty jsou populárním nástrojem pro ukládání a přenos dat, hojně využívaným nejenom u smartphonů, ale také u digitálních fotoaparátů, hudebních přehrávačů nebo přenosných počítačů. Paměťová karta s dostatečnou kapacitou spolehlivě pojme všechny vaše dokumenty, ale také fotografie, videa či hudební nahrávky. Přijít o tato drahocenná data může být snazší, než si myslíte. Naštěstí existuje spolehlivý způsob, jak obnovit ztracená data z SD karty.

Jedním z nejlepších programů, sloužících pro tento účel, je Recoverit. Za pomoci tohoto užitečného softwaru můžete ztracená data ze své SD karty obnovit rychle a efektivně, a to bez ohledu na to, jakým způsobem došlo k jejich smazání. Recoverit Data Recovery nabízí podporu široké škály zařízení s operačními systémy Windows i Mac včetně jejich starších verzí. Od obnovení ztracených video souborů z SD karty vás s programem Recoverit dělí jen pár snadných kroků. Díky softwaru pro obnovu dat, dostupnému na současném trhu, není obnova video souborů žádnou náročnou výzvou. Pokud máte špatný den a omylem jste si ze své SD karty smazali data či video soubory, stačí se držet tohoto návodu:

  • Na svém zařízení spusťte aplikaci Recoverit Data Recovery a vyberte možnost „External Devices Recovery“.
  • Do zařízení vložte příslušnou SD kartu, vyberte ji a klikněte na ikonku Start, čímž zahájíte proces obnovy.
  • Aplikace Recoverit Data Recovery zahájí proces obnovy vašich ztracených souborů. První skenování bude dokončeno rychle. Pokud po prvním skenu neuvidíte své ztracené soubory, můžete celý proces zopakovat za pomoci funkce „All-Around Recovery“. Tato varianta zabere více času, ale je velmi účinná.
  • Jakmile je sken dokončen, můžete obnovitelná data zkontrolovat. Aplikace umožňuje také prohlížení náhledů obnovených fotografií a videí pro lepší kontrolu. Nyní stačí už jen vybrat soubory, které chcete obnovit, a kliknout na „Recover“. Soubory budou uloženy na pevném disku vašeho počítače.

Při procesu obnovování je důležité mít na paměti, že je potřeba obnovené soubory pečlivě uložit na bezpečné místo, abyste se vyhnuli jejich nechtěnému přepsání. Kromě toho nezapomeňte všechny důležité a zásadní soubory zálohovat tak, jak jste zvyklí, abyste o ně nepřišli. Nicméně i v takovém případě vám Recoverit Data Recovery dokáže spolehlivě pomoci.

Každému z nás se jistě někdy stalo, že nechtěně přišel o důležitá data z paměťového zařízení. Pokud se to stane vám, vězte, že není konec světa. S Recoverit Data Recovery můžete své ztracené soubory snadno a rychle vrátit zpět na jejich místo.

screenshot 2019-04-03 v 11.11.29

Dnes nejčtenější

.