Zavřít reklamu

Do představení vlajkových lodí Samsung pro tento rok Galaxy S10 zbývají už jen dva dny a o nových zařízeních víme prostřednictvím úniků téměř vše. Nyní se však na internetu objevilo video z tiskové konference, které nám spoustu spekulací potvrzuje a některé z nich i názorně demonstruje.

Konec dohadů nastává v oblasti velikosti displejů, Galaxy S10 bude vybaven 6,1″ displejem a Galaxy S10+ dostane čelní panel o velikosti 6,4 palce. Na přední straně také nalezneme jeden 10MP fotoaparát u Galaxy S10, jeho větší bratr S10+ dostane rovnou dva fotoaparáty. Na zádech obou telefonů se objeví trojitý fotoaparát. Zahrnovat bude klasický objektiv, teleobjektiv a širokoúhlý fotoaparát.

Vůbec poprvé můžeme vidět reverzní bezdrátové nabíjení, tedy Power Sharing, v praxi. Na videu můžeme vidět, jak Galaxy S10+ nabíjí iPhone XS nebo ještě nepředstavená bezdrátová sluchátka Galaxy Buds.

Poprvé také vidíme u Galaxy S10 funkční čtečku otisků prstů v displeji. Pravděpodobně bude nutne prstem na senzor mírně zatlačit, aby se telefon odemkl. Velmi potěšující však je, že odemykání probíhá opravdu rychle. Díky tomu, že čtečka bude ultrasonická, měla by si snadno poradit i s vlhkým prstem. Přesvědčit se můžete na videu níže.

Další informace se týká právě bezdrátových sluchátek Galaxy Buds, které by Samsung měl představit po boku Galaxy S10. Nové fotografie nám zobrazují tato sluchátka v barvě „kanáří žlutá“. V této barvě bude dostupný také ekonomický model Galaxy S10e. Jak už jsme vás informovali, jihokorejská společnost bude na některých trzích k předobjednávkám nových vlajkových lodí přibalovat právě tato sluchátka. Zdá se dočká také Česká Republika si budeme muset ještě pár dnů počkat.

Samsung-Galaxy-S10-to-Sport-One-of-the-Best-In-Display-Fingerprint-Sensors-696x392-1520x794

Dnes nejčtenější

.