Zavřít reklamu

Samsung tento měsíc představí bezdrátová sluchátka Galaxy Buds

Představení Galaxy Buds, nástupce loňských sluchátek Gear IconX, se pomalu ale jistě blíží. Zmíněné příslušenství totiž nedávno získalo certifikaci od Bluetooth SIG a nyní obdrželo ve Spojených státech i certifikát FCC.

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds si pravděpodobně odbudou premiéru na Galaxy Unpacked 20. února v San Franciscu. Na stejné události se světu představí také nový Galaxy S10 a s velkou pravděpodobností také skládací smartphone Samsungu.

Galaxy Buds budou k dispozici v černé, bílé a žluté variantě a přijdou s podporou Bluetooth 5.0. Sluchátka také nabídnout 8 GB vnitřní paměti. To je nejvíce že všech nositelných zařízení, které Samsung prozatím uvedl.

Jak jsme již zmiňovali, jihokorejský gigant představí sluchátka společně s Galaxy S10. Kromě sluchátek si však má Samsung v plánu představit také další nositelná zařízení, která již získala potřebné certifikace. K nim patří například sportovní náramek Galaxy Fit. Nyní můžeme už jen čekat, kolika produkty nás Samsung už za méně než měsíc překvapí.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět