Zavřít reklamu

Vietnamský Samsung potvrdil, že bezdrátová sluchátka Galaxy Buds budou jedním z dárků k předobjednávkám Galaxy S10 i na tamním trhu. Vypadá to, že marketingové přípravy na příchod Galaxy S10 ve Vietnamu jsou v plném proudu. Informovali jsem vás totiž také o tom, že vietnamský Samsung zveřejnil na svém YouTube kanálu několik videí lákajících na Galaxy S10. Galaxy Buds bude jihokorejský gigant rozdávat také v Rusku a je velmi pravděpodobné, že stejně nabídky se dočká více zemí.

Ve Vietnamu dostanou zákazníci k předobjednávkám Galaxy S10 kromě bezdrátových sluchátek Galaxy Buds také voděodolný Bluetooth reproduktor JBL Charge 3 a obal na telefon Clear View v celkové hodně kolem 6 900Kč. Je zajímavé, že podle marketingové grafiky, kterou naleznete v galerii, dostanou dárky ti, kteří si Galaxy S10 předobjednají mezi 11. a 26. únorem.

Nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds by měl Samsung odhalit společně s novými vlajkovými loděmi. Nebudu však jediným nositelným zařízením, kterého se 20.února dočkáme. Měly by se objevit také chytré hodinky Galaxy Watch Active a nová generace Galaxy Fitness. Samozřejmě největší pozornost během Galaxy Unpacked na sebe nejspíš strhne skládací telefon Samsungu.

Je nepravděpodobné, že by Samsung i u nás nabízel tak velké množství dárků ke Galaxy S10 jako ve Vietnamu, ale Galaxy Buds by se u nás mohly objevit. Zatím však můžeme jen hádat. Jaký dárek byste u předobjednávek Galaxy S10 viděli nejraději vy? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Galaxy s10 teaser-1520x794

Dnes nejčtenější

.