Zavřít reklamu

O tom, že Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ budou disponovat reverzním nabíjením, jsme vás už informovali. Nyní se však objevil oficiální tiskový snímek zachycující tuto technologii v praxi. Navíc vidíme také chystaná bezdrátová sluchátka Galaxy Buds.

Na snímku vidíme právě tato sluchátka v přenosném pouzdru nabíjející se na zádech smartphonu. LED diody signalizují bezdrátové nabíjení. Samsung tuto funkci pravděpodobně pojmenuje PowerShare.

To, že se objevují Galaxy Buds na jednom snímku nemůže být náhoda. Je tedy velmi pravděpodobné, že se představení bezdrátových sluchátek dočkáme společně s Galaxy S10. Podle neoficiálních informací by se jejich cena měla pohybovat okolo 170 dolarů, tedy přibližně 3800 Kč. To je oproti konkurenčním AirPods od Applu, za které dáme 4990 Kč, opravdu dobrá cena.

Nicméně představení nových sluchátek s takto nízkou cenovkou může také znamenat, že nás Samsung chce připravit na odstranění 3,5mm jacku. Dokážete si představit používání pouze Bluetooth sluchátek? Dejte nám vědět v komentářích.

Galaxy Buds charging

Související články

Dnes nejčtenější

.