Zavřít reklamu

Představení nové vlajkové lodi Samsung Galaxy S10 se nezadržitelně blíží a tak není divu, že úniky stále přibývají. Dnes se na serveru 91Mobiles objevila údajná oficiální tisková fotografie modelu Galaxy S10+.

Jak můžeme vidět, fotografie jde ruku v ruce s předchozími úniky – tři fotoaparáty se senzorem srdečního tepu na zadní straně telefonu. Měli bychom se dočkat jedné klasické čočky, teleobjektivu a širokoúhlého fotoaparátu. Co zde však chybí je čtečka otisků prstů, takže se nám opět „potvrzuje“ přesun čtečky pod displej.

Na přední straně se nám ukazuje Infinity-O displej s otvorem pro selfie kameru. Můžeme si také všimnout lehce upravených ikon ve spodní části telefonu. Je tedy možné, že Samsung mírně upraví One UI speciálně pro Galaxy S10. Na boku telefonu nám zůstává, dnes již „proslulé“ Bixby tlačítko. Stejně tak tlačítka pro ovládání hlasitosti a vypínání/zapínání telefonu nezměnila svá místa.

Co z tohoto tiskového renderu nepoznáme je například procesor. Samsung by měl použít podle regionu Snapdragon 855 nebo vlastní Exynos 9820. Dočkat bychom se měli také 6GB paměti RAM a úložiště o velikosti až 1TB.

Může se zdát, že nám tento oficiální tiskový render nepřinesl nic nového, opak je ale pravdou. Podle serveru 91Mobiles bude Galaxy S10 dostupný ve zbrusu nové barvě – prism white, uvidíme jak Samsung pojmenujte barvu v češtině, doslova prismatická bílá to pravděpodobně nebude. Vše se dozvíme už 20. února, kdy jihokorejská společnost odhalí svá nová zařízení.

Galaxy s10 official 2
Galaxy-s10-official-2

Dnes nejčtenější

.