Zavřít reklamu

Samsung začal vyrábět Galaxy S10 ve velkém. Vlajková loď se představí přesně za tři týdny

| | Zdroj
Kategorie:HOT články
Diskuze

Samsung údajně spustil výrobu své nadcházející vlajkové lodi Galaxy S10 pro rok 2019. Načasování dává smysl. Společnost se chystá odhalit nám nová zařízení 20. února a spustit předobjednávky okamžitě po představení novinek.

Samsung potvrdil, že výroba začala v Jižní Korei. Produkce v ostatních továrnách byla údajně už také spuštěna. S dostupností nových modelů by tak po spuštění prodejů neměly být problémy.

Jihokorejská společnost však prozatím nedala zelenou výrobě všech variant Galaxy S10. Továrny už nyní vyrábí modely S10E, S10 A S10+. Tyto tři modely budou dostupné v různých konfiguracích paměti RAM a úložiště, takže chvíli potrvá, než je Samsung všechny výrobní, ale termín by stihnout měl. Podle místních médií spustily továrny výrobu Galaxy S10 už 25. ledna.

Podle dostupných informací jsou vyráběny pouze 4G modely. Produkce 5G modelů bude započata později. Dává to vlastně smysl, 5G varianty nebude potřeba v tak velkém množství a operátoři budou přepínat své sítě na 5G až v průběhu první poloviny tohoto roku.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články