Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nudí vás už léty prověřený design notebooků se sklápěcím displejem a klasickou klávesnici? Pak by přesně vás mohla oslovit žhavá novinka od Lenovo. Ta nese název Yoga Book C930 a má rozhodně čím zaujmout.

Yoga Book C930 se může na první pohled jevit jako klasický notebook. Místo klávesnice u tohoto Tablet PC však naleznete druhý e-ink displej, který lze využít nepřeberným množstvím možností. Využijete jej tedy například jak pro tvorbu webovek, tak I pro jinou kreativní činnost. Představte si třeba situaci, kdy vytváříte do práce či do školy prezentaci s velkým množstvím obrázků. Nebylo by skvělé na jedné obrazovce obrázky upravovat a na druhé je vkládat do prezentace? S novinkou od Lenova můžete! Vaše produktivita tak rázem naroste do zcela nových rozměrů.

Pokud se pro pořízení Yoga Booku C930 rozhodnete, těšit se můžete krom samotného stroje i na pero Precision Pen. To se může pochlubit rozpoznáním neuvěřitelných 4096 úrovní přítlaku na obou displejích, díky čemuž budete moci popusit uzdu své kreativitě.

Opomenout ale nesmíme ani systémové specifikace tohoto krasavce. Jeho srdcem je procesor Intel Core i5 7. generace, díky kterému pro něj budou veškeré operace hračka, jelikož je výkonnostně srovnatelný s klasickým PC. Potěší ale I parádní devítihodinová výdrž baterie, celokovové tělo či to, že je extrémně skladný a tudíž nebudete mít s jeho stransportem sebemenší problem.

lenovo fb

Dnes nejčtenější

.