Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Rozšiřte svůj Wi-Fi signál s touto šikovnou vychytávkou

Komerční sdělení: Wi-Fi je skvělá věc, ne vždy ale signál dosáhne tam, kam zrovna potřebujete. Xiaomi Mi WiFi se spolehlivě postará o to, aby pokrytí vašeho Wi-Fi signálu byla co nejširší a co nejsilnější. Potřebujete rozšířit dosah Wi-Fi v místě, na kterém se právě nacházíte? Pomůže vám s tím extender Xiaomi Mi WiFi 2.

Jedná se o zařízení typu „plug and play“ s velice jednoduchou instalací a prakticky automatickým nastavením. Xiaomi Mi Wifi je doslova kapesní zařízení, které vám zajistí maximálně kvalitní příjem signálu. Nabíjení probíhá přes USB, Xiaomi Mi Wifi můžete nastavovat a spravovat prostřednictvím aplikace Mi Home ve vašem smartphonu. Xiaomi Mi Wifi nabízí rychlost až 300 Mbps.

Xiaomi Mi WiFi zakoupíte na webu TomTop za 159 korun namísto původních 324 korun. Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

Diskuze

    Mám tohle 2x (čínská a americká verze firmware), koupil jsem to najednou v jeden den. Něco o tom napíšu, nastavit to lze jen z mobilu a aplikace od výrobce a to pouze při online spojení s internetem. Má to telnet, ale heslo nikdo z kupujících nezná. Několikrát to musíte přenastavit, aby to vysílalo bez hesla, nešifrovaně pro všechny (na jeden zátah v nastavení to nejde). Často se to samovolně resetuje při odpojení od síťového zdroje (jednou u powerbanky). U jednoho kusu přestala svítit stavová LEDka. Čínská verze je silnější, firmware nejde kombinovat, přehrávat. Za tu cenu je to však dobrý. Pokud sundáte kryt a USB konektor, připojíte Li-Pol baterku (malá váha), tak to můžete zavěsit pod přivázaný balon.

    Na rozšíření sítě kolem (jeli vás víc), použijte androidí aplikaci ze stránek http://www.anyfi.io a máte to zadara

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět