Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Hliníkový Hub HyperDrive SLIM USB-C pro MacBooky můžete nyní získat o 400 korun levněji

Komerční sdělení: Nové MacBooky a MacBooky Pro jsou sice designově velmi povedenými počítači, mají však jednu podstatnou slabinu – porty. Apple se totiž rozhodl většinu klasických portů zaříznout a nahradit je USB-C. Co ale dělat, když disponujete příslušenstvím, které USB-C konektor nemá? I to se dá naštěstí poměrně jednoduše vyřešit dokoupením Hubu, který chybějící porty doplní. A právě na jeden velmi povedený vám dnes přinášíme zajímavou slevu.

Pokud hledáte Hub, který nabízí velké množství portů a zároveň je designově velmi hezky zpracovaný, právě jste jeden takový našli. Jmenuje se HyperDrive SLIM USB-C a disponuje dvěma porty USB 3.1 s rychlostí 5Gb/s, jedním HDMI portem pro přenos 4K videa při 30 Hz, jedním Mini Display Portem pro přenos 4K ve 30 Hz či 1080p při 60 Hz, slotem na SD kartu i mikroSD kartu, slotem pro Gigabitový Ethernet a konečně USB-C portem s podporou napájení.

Na rozdíl od jiných Hubů se ten od HyperDrive připojuje k MacBooku pomocí krátkého kabelu s koncovkou USB-C, díky čemuž vám zbudou ostatní porty volné. Pokud by vám tedy porty v připojeném Hubu nevystačily, není problém k počítači připojit skrze jeho porty i další příslušenství.

Obávat se nemusíte ani o jeho odolnost. Tělo Hubu je totiž vyrobeno z hliníku, díky čemuž nejen dobře vypadá, ale i odolá kdejakému nárazu. Příjemným bonusem je i to, že jej HyperDrive vyrábí jak ve vesmírně šedé, tak i ve stříbrné variantě, díky čemuž jej můžete perfektně sladit s vaším jablečným notebookem.

Ve spolupráci s Alza.cz jsme si pro vás dnes přichystali na tento Hub slevu. Po zadání kódu PROMOHYPERDRIVE do pole pro slevový kód v objednávce vám bude z jeho ceny odečteno 400 korun, díky čemuž za něj zaplatíte jen 2399 korun. Ale pozor, akce platí jen do 31. října. Veškeré její podmínky naleznete zde.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět