Zavřít reklamu

Obr mezi smartphony. Chystaný Samsung Note10 nabídne největší displej v historii řady Note

| | Zdroj
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Že kompaktním telefonům s menšími displeji odzvonilo je při pohledu na dnešní nabídku poměrně jasné. Pokud však stále tajně doufáte, že se tento trend brzy změní a výrobci smartphonů začnou opět vsázet na menší kompaktnější smartphony, které není problém ovládat jednou rukou, jste na omylu. Minimálně Samsung se totiž na tuto cestu u svých vlajkových lodí pro příští rok určitě nevydá. 

Na světlo světa se dnes dostaly velmi zajímavé informace, které prozrazují velikost displeje chystaného phabletu Galaxy Note10. Ten se již v minulosti vždy pyšnil skutečně velkými displeji a příští rok nebude výjimkou. Jihokorejský gigant u něj totiž chce údajně nasadit obří 6,66” OLED panel, kterým by strčil do kapsy i nedávno představený iPhone XS Max s jeho 6,5”. Nová generace phabletu by zároveň letošní model přerostla o úctyhodného 0,26”. I přes obří displej bychom se ale zvětšování těla telefonu dočkat nemuseli. Samsung by totiž mohl jen výrazně zúžit horní a spodní rámečky displeje, čímž by ušetřil spoustu místa. 

Dočkáme se po dvou letech konečně větší změny designu?:

Novinek bude daleko více

Krom větší úhlopříčky displeje bychom se měli u chystaného phabletu dočkat i odstranění 3,5 mm jack konektoru. Zaříznutí klasických drátových sluchátek se však přesto obávat nemusíte. Podle dostupných informací se totiž chystá Samsung přibalovat do krabiček speciální redukci USB-C/3,5 mm jack, díky které si svá oblíbená drátová sluchátka k telefonu bez problému zapojíte. I s ním bychom se ale mohli v následujících několika letech rozloučit. 

V tuto chvíli nemůžeme samozřejmě s jistotou říci, zda jsou dnešní informace reálné či nikoliv. Pokud by se ale Samsungu skutečně podařily odstranit rámečky displeje a tím tak vytvořit telefon, jehož celou přední stranu bude tvořit jedna obrovská obrazovka, zlobit se určitě nebudeme. Zda tomu tak ale skutečně bude ukáže až čas. 

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět