Zavřít reklamu

Kompaktní Samsung přichází. Takto bude vypadat Galaxy S8 Lite

Že jsou kompaktní mobily pasé? Ale kdeže. Jihokorejský Samsung nám totiž již brzy dokáže, že se i s menšími telefony musí stále počítat. Podle dostupných informací totiž vyslyšel volání mnoha uživatelů a začal pracovat na menší verzi své loňské vlajkové lodě. A právě tu si můžeme prohlédnout v nových renderech.

Jak můžete sami vidět, Galaxy S8 Lite, jak se mu zatím ve světě pracovně přezdívá, vypadá prakticky stejně jako jeho větší bratříčci. Samsung tak u něj skutečně vsadil jen na menší tělo, díky kterému by měl být pro mnoho uživatelů snáz ovladatelný. Telefon by totiž měl disponovat Full HD+ displejem o velikosti 5,8”, 2,2 GHz procesorem Snapdragon 660, 4 GB RAM paměti, 64 GB interní paměti, 8MPx předním fotoaparátem a 3000 mAh baterií. Co se pak týče zadní strany telefonu, na té naleznete 16 MPx fotoaparát a snímač otisků prstů, který je umístěn klasicky vedle displeje. Právě umístění senzoru bylo mnohými uživateli kritizováno a označováno jako velmi nešikovné, nicméně na menším telefonu by mohl tento problém zmizet snáz. Jeho úchop totiž bude oproti například “pluskovým” verzím o něco příjemnější, jelikož lépe padne do ruky.

Ačkoliv o tomto modelu zatím nic oficiálně nevíme, podle úniků informací by měl na trh přijít již 21. května. Bohužel však neznáme jeho cenu a nevíme ani to, zda se jej Samsung rozhodne prodávat i jinde než v Číně. Právě pro Čínu by měl být totiž tento model podle některých zdrojů vyráběn jakožto exkuzivní kousek. Ale kdo ví, prodeje může samozřejmě jihokorejský gigant rozšířit i do dalších zemí. 

Zdroj: sammobile

Diskuze

  To je zase “compact” ..
  Vždyť to bude stejně velké, jako nedávné Galaxy S7, neli o trochu větší, což už to, je poměrně veliký telefon.
  Vždyť menší než to, je i iPhone 6/7..
  Proč nemůže i třeba Samsung, udělat telefon o velikosti iphonu SE(možná o trochu větší), s displejem jako třeba i u zmíněné Galaxy S8, přes téměř celou obrazovku?
  Jsem si jistý, že by byli schopni dostat se na těch 5″ displej, v megaCompact těle. To by bylo zajímavé. Tohle je zase další pádlo.

  Reagovat

  Ale to že má stejně velký displej jako S7 neznamená že je stejně velký jako S7.S7 měl velké rámečky… Normální S8 je velký jako S7 (tělem)

  Reagovat

  Ono to bude mít displej jak S8(5,8″) a ne S7. Takže to bude velký jak S8, možná o 1až2mm kratší.

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články