Zavřít reklamu

Levný, kompaktní, ale výkonný. Samsung chystá odlehčenou verzi vlajkového Galaxy S8

Před nedávnem jsme vás informovali, že Samsung připravuje speciální verzi Galaxy S9 pro čínský trh. Ukázalo se však, že pod označením SM-G8850 se skrývá Galaxy A8 Star, tedy smartphone střední třídy. Zároveň na povrch prosákly informace o zařízení označené jako SM-G8750, kterým ve skutečnosti bude Galaxy S8 Lite.

Galaxy A8 Star je upgradovaná verze Galaxy A8+

Podle specifikací bude Galaxy A8 Star vylepšená verze Galaxy A8+ určená výhradně pro čínský trh, na kterém si chce Samsung vybudovat silnější postavení. V zadní části zařízení se bude vyjímat duální kamera, přičemž jeho čočky budou mít rozlišení 24 megapixelů a 16 megapixelů.

Displej o velikosti 6,3 palce dostane rozlišení Full HD+. O výdrž se postará baterie s kapacitou 3 700 mAh, což je o 200 mAh více, než má Galaxy A8+. Telefon bude s největší pravděpodobností pohánět procesor Exynos 7885, kterému budou sekundovat 4 GB RAM. Vnitřní úložiště by mělo mít velikost 64 GB. Galaxy A8 Star navíc poběží na nejnovějším systému Android 8.0 Oreo.

Galaxy S8 Lite se podobá specifikacemi Galaxy A8 Star

Pokud jde o model Galaxy S8 Lite, jeho specifikace jsou podobné těm u Galaxy A8 Star, akorát uvnitř přístroje se bude nacházet Snapdragon 660. Stejně jako výše uvedený Galaxy A8 Star, tak i Galaxy S8 Lite bude mít 4 GB paměti RAM a 64GB vnitřní úložiště. Po zapnutí zařízení vás přivítá Android 8.0 Oreo. Displej Galaxy S8 Lite bude mít rozlišení 2220 × 1080 pixelů.

Samsung však oficiální informace k výše uvedeným produktům ještě neposkytl, a tak prozatím budeme muset věřit únikům a spekulacím.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět