Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Žádné Wi-Fi připojení není vždy stoprocentní. Někdy je potřeba zlepšit jeho kvalitu a rozšířit dosah. Jak to ale udělat, aby takové zlepšení bylo patřičně efektivní a zároveň vás vyšlo levně? Jedno takové ideální a hlavně cenově přijatelné řešení nabízí Xiaomi. Je jím Xiaomi Mi WiFi Amplifier, tedy malá anténa rozšířující bezdrátové připojení k internetu. A právě na tento extender tu dnes pro vás ve spolupráci s Gearbest máme slevový kupón.

Extender Xiaomi Mi Wifi je zařízení typu „plug and play“ s velice jednoduchou instalací a prakticky automatickým nastavením. Anténka je doslova kapesní zařízení, které vám zajistí maximálně kvalitní příjem signálu. Napájení extenderu probíhá přes USB a spravovat i nastavovat jej v případě potřeby můžete snadno skrze aplikaci Mi Home ve vašem smartphonu. Anténka vám poslouží především v případě, kdy pokrytí Wi-Fi signálu ve vašem domě/bytě není dostačující a potřebujete si jej rozšířit i do dalších místností. Ideálně se nabízí připojit si ji přímo ke svému notebooku a použít ji jako silnější anténu.

  • Anténku Xiaomi Mi Wifi můžete přímo zde na e-shopu Gearbest zakoupit za 102 korun namísto obvyklých 125 korun, a to po zadání kódu NyearCZ136.* K dispozici je 200 kusů zařízení za zvýhodněnou cenu. Vzhledem k ceně nebudete platit daň ani clo.
Xiaomi Mi WiFi Amplifier FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód je omezený na 200 využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód přestane po nějaké době od zveřejnění článku fungovat.

Související články

Dnes nejčtenější