Zavřít reklamu

Jednou z věcí, která rozděluje „androidisty“ a „jablíčkáře“, je rozdílnost v koncovkách nabíjecích kabelů. Nicméně v dnešní době už existují různá univerzální řešení, díky kterým lze uvedenou rozdílnost z velké části anulovat. Jedním z nich je například univerzální kabel s magnetickými a odjímatelnými koncovkami, které můžete libovolně měnit a navíc si tím výrazně usnadníte připojování kabelu k telefonu. A právě na takový zajímavý kousek tu dnes pro naše čtenáře máme slevový kupón.

Kabel můžete využít jak pro nabíjení jakéhokoli zařízení (telefonu, tabletu apod.) s micro-USB, tak i ta novější s USB-C a dokonce i iPhony a iPady disponující Lightning portem. Velkou výhodou kabelu je jeho vysoká odolnost, podpora rychlého nabíjení a rychlého přenášení dat a podobně i přítomnost LED diody na magnetické koncovce, která indikuje, že nabíjení probíhá správně. Kromě jednoho metrového kabelu najdete v balení 1x micro-USB, 1x USB-C a 1x Lightning magnetickoun koncovku

Vzhledem k ceně není potřeba platit daň ani clo.

3v1 kabel magneticky FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód platí jen na černou variantu kabelu a má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.