Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré telefony prošly v posledních letech značnou revolucí, přičemž se razantně zlepšil nejen jejich výkon, ale také jejich bezpečnost a celkově efektivita při běžné používání. Jedna oblast ale neustále za ostatními zaostává, nezlepšuje se a naopak v některých případech stagnuje. Řeč je pochopitelně o baterii, potažmo o výdrž telefonu na jedno nabití, kde by spousta uživatelů uvítala razantní zlepšení. Nyní se však na trhu objevil smartphone s nejdelší výdrží baterie na světě. Seznamte se s OUKITEL K10, který právě zamířil do prodeje a pro první zájemce je navíc dočasně ve slevě.

K10 je vlaajková značky OUKITEL a zároveň první smartphone na světě s 11 000mAh baterií. Telefon se chlubí velkým 6palcovým displejem s FHD+ rozlišením 2160 x 1080. Nad displejem najdeme kromě plejády senzorů také duální přední fotoaparát 13,0MPx + 8,0MPx. I na zádech se vyjímají dva fotoaparáty, konkrétně s rozlišením 21,0MPx + 8,0MPx, přičemž se jedná o snímač Samsung 3P3. Pod fotoaparátem se ještě ukrývá čtečka otisků prstů, a to i navzdory faktu, že telefon je možné odemykat i obličejem. Zajímavostí také je, že záda jsou potažena pravou kůží.

Uvnitř telefonu tiká 8-jádrový procesor MTK6763 s taktem jádra 2,0 GHz, kterému sekunduje operační paměť RAM o velikosti 6 GB. Úložiště s kapacitou 64 GB je možné rozšířit paměťovou kartou. Potěší i Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, GPS nebo NFC. Za zmínku stojí i možnost vložit do telefonu dvě SIM karty, podpora nejrozšířenější české 4G/LTE frekvence 800 MHz (B20), Android 7.1.1 s podporou češtiny, port USB-C a podpora rychlého nabíjení spolu s dodávaným adaptérem (na 100 % za dvě a čtvrt hodiny). V balení pak kromě telefonu, USB-C kabelu, 5V/5A adaptéru a manuálu najdete i ochranné pouzdro a sklo na displej.

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

OUKITEL K10 20 FB

Dnes nejčtenější

.